Wieleruitslagen 2024

NEDERLAND

Nederland

Juni

15-6 Barneveld; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78498 Sal Meijers

14-6 Markelo https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77769 Thom van der Werff

https://www.destentor.nl/hengelo/organisatie-ronde-van-markelo-luidt-noodklok-zonder-peloton-geen-koers~a3a9837c/

13-6 Rijsenhout; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77287 Nick Brabander

12-6 Kwintsheul https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78026 Harry Tanfield (GBR)

11-6 Bedum https://mijn.knwu.nl/calendar/races/80180 Kjeld Nuis

10-6 Numansdorp; https://sporthive.com/sessions/9122800 Alain Broos

Alain Broos werd gisteren in Numansdorp winnaar van de plaatselijke wielerronde.  De renner uit Baarle Nassau verraste het door regen sterk gedecimeerd peloton in de finale met een scherpe demarrage.  Te laat kwamen de achtervolgers in actie, waardoor Broos zijn voorsprong kon behouden en Rico van Damme en Martijn Rasenberg niet verder kwamen dan de tweede en derde plaats

9-6 Zutphen https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77832 Koos Jeroen Kers

9-6 Zutphen https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77831Isa Nomden

8-6 Groot-Ammers; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78189 Bram van Herk

https://krant.ad.nl/titles/algemeendagblad/7914/publications/42095/pages/30/articles/2056019/29/1

https://krant.ad.nl/titles/algemeendagblad/7914/publications/42095/pages/30/articles/2056019/29/1

8-6 Roden; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77561 Quinten Veling

8-6 Buchtden regiokamp. https://mijn.knwu.nl/calendar/races/84919 Sophie van Bakel

8-6 Nijkerk; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/79946 Tijn Louwerensen

5-6 ZLM Tour https://mijn.knwu.nl/calendar/races/83657

2-6 Gorredijk https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77761 Michiel Kok

2-6 Heeswijk Dinther; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/80141 Casper Noorloos

2-6 Heeswijk Dinther; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/84759 Geert van Kappel

2-6 Elsloo; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78517 Guillaume Visser

1-6 Wageningen; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77329 Casper Noorloos

1-6 Wageningen (V) https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77328 Marjet Groen

1-6 Papendrecht https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78798 Quinten Veling

MEI

31-5 Maastricht https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77547 Tim Merlier

31-5 Maastricht https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77548 Lotte Kopecky

mijn.knwu.nl/calendar/races/77547(opent in een nieuwe tab)

31-5 Nes a/d Amstel https://mijn.knwu.nl/calendar/races/81550

29 mei Huijbergen https://wchuijbergen.nl/sterke-deelnemersveld-in-de-74ste-ronde-van-huijbergen-delano-swenne-pakt-de-winst-in-een-eindsprint/

26 mei Omloop der Kempen (M) https://mijn.knwu.nl/calendar/races/79954 Martijn Rasenberg

25- mei https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78254 Casper Noorloos

25-mei Westerhoven https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77572 Sten Verzijl

25-5 Wierden https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78431 Maarten van den Berg

20 mei Regio uitslagen

West https://sporthive.com/events/2622699

https://mijn.knwu.nl/calendar/events/9304

Midden oost; https://sporthive.com/events/2622579

https://mijn.knwu.nl/calendar/events/10061

Noord https://mijn.knwu.nl/calendar/events/9387

——————————————————–

18-5 Bolsward https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77559 Frits Biesterbos

19-5 Houtse Linies https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78967 Guillaume Visser

Donder, bliksem en een hele hoop regen weerhielden Guillaume Visser op eerste pinksterdag niet om de 36ste Panasonic Omloop van de Houtse Linies op zijn naam te schrijven. https://www.bndestem.nl/regiosport/sokkenmysterie-van-den-dool-opgelost-houtse-linies-prooi-voor-visser~a4dc9ed5/

https://sporthive.com/sessions/8985126

19-5 Uden https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78967 Tom Vermeer

19-5 Amstelveen; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78579 Anne van Berkel

11-5 Rijsoord https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78123 Guillaume Visser

11-5 Dronten tijdrit https://mijn.knwu.nl/calendar/races/80557 Thom Severijn

9-5 Lekkerkerk (v) https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77465 Marianne Vos

9-5 Lekkerkerk https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77467 Bram van Herk

9-5 Wernhout https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77415 Bram Kras

9-5 Mierlo Kersenronde; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77686 Elmar Abma

5-5 Standdaarbuiten https://mijn.knwu.nl/calendar/races/78001 Jasper de Laat

Jasper de Laat (30) heeft op Bevrijdingsdag de 75ste editie van de Ronde van Standdaarbuiten gewonnen.

https://www.bndestem.nl/regiosport/jubileumeditie-ronde-van-standdaarbuiten-blijkt-een-feestje-voor-de-dertigers-met-jasper-de-laat-op-kop~ac2ac896/

https://sporthive.com/sessions/8896671 Jasper de Laat

https://www.bndestem.nl/regiosport/jubileumeditie-ronde-van-standdaarbuiten-blijkt-een-feestje-voor-de-dertigers-met-jasper-de-laat-op-kop~ac2ac896/

5-5 Philippine; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77521

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240505_94949020

De Vlamingen lieten slechts kruimels over voor de Nederlanders, die in Zeeland een stevig pak voor de broek kregen.

5-5 https://mijn.knwu.nl/calendar/races/79852 Ronde van Overijssel; Declan Trezise

14-4 Putte https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77458 Putte Rens Vermeulen

https://www.bndestem.nl/regiosport/hans-dekkers-42-koerst-nog-vanwege-zijn-kinderen-en-wordt-gewoon-derde-in-de-ronde-van-putte~a3ee7b1b/

13-4 Meerkerk De Wallaard https://mijn.knwu.nl/calendar/events/8465 Pete Uptegrove

6-4 Omloop van de Braakman https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77520 Max Kroonen

https://www.omroepzeeland.nl/nieuws/16414080/opnieuw-zege-kroonen-in-omloop-van-de-braakman-de-jong-eindigt-op-bekende-derde-plek

https://www.pzc.nl/sport-in-zeeland/tactiek-loont-timo-de-jong-weer-derde-max-kroonen-wint-omloop-van-de-braakman~aca1deff/

7-4 Ossendrecht https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77455 Nils Sinschek

https://www.bndestem.nl/regiosport/van-wielersucces-in-china-naar-een-overwinning-in-ossendrecht-ik-houd-wel-van-zware-rondjes~ac7b13d0/

België

Juni

15-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/wetteren-ten-ede-1 Michiel Hillen

14-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/boom-achter-dernys-1 Thalita de Jong

Dernykoers vrouwen-elite Boom

DERNYKOERS BOOM. Thalita de Jong veruit de sterkste.

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240615_93177616

14-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/geluwe-5 Anna Bruneel

13-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/oudenburg Lars Van Coppenolle

Lars Van Coppenolle toonde zich de snelste van een groep van acht in Oudenburg

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240613_96531487

11-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/belsele-waas-kamp-van-het-waasland Christiaan van Rees (Ned)13-6

De 19-jarige Nederlander Christiaan Van Rees klopte gewezen Belgisch elitekampioen Tom Timmermans en Arne Santy in een massaspurt

Omloop van het Waasland. https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240611_97231953

10-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/ursel-1 Jani Peiren

Jani Peiren wint met een kleine voorsprong in Ursel

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240611_92679172

9-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/diamond-tour Chiara Consonni

8-6 Dward door het Hageland https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-06-08&key=10125

Gianni VERMEERSCH

8-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/dwars-door-het-hageland Lucinda Brand

8-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/belsele-1 Julie Stockman

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240609_93318852

8-6 https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-06-09&key=9885 Sven Noels

Zedelgem Sven Noels https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240610_91977752

9-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/sint-truiden Liam Van Bylen

8-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/oudenburg-2 Elias Van Breussegem

8-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/marke Ylber Sefa (Albanië)

4-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/schellebelle Keely Bennett (Aus)

2-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/dwars-door-de-westhoek Kathrin Schweinberger (Oostenrijk)

2-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/hastiere Robbe Mellaerts

2-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/haringe-4 Tom Plovie

2-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/s-gravenwezel-1 Rutger Wouters

1-6 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/niel-achter-dernys Lucinda Brand (Ned)

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240602_93733894

Lucinda Brand was zaterdagavond topfavoriete voor de zege in Niel en ze maakte dat ook waar. Met drie stormden ze naar de streep in de laatste van drie manches, maar Thalita de Jong en Kelly Druyts moesten duidelijk hun meerdere erkennen in de ex-wereldkampioene veldrijden.

MEI

https://www.nieuwsblad.be/tag/wielertelex

31-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/kontich-6 Keely Bennett (Aus)

31-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/gullegem-1 Kobe Vanoverschelde

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240601_94587199 Kobe Vanoverschelde won vrijdagavond in Gullegem het avondcriterium

30-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/gp-stad-eeklo Haylee Fuller (Aus)

30-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/eeklo Jorre Smet

30-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/bierbeek-3 Robbe Mellaerts

27-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/wakken Julien Van Den Brande

27-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/kester John Carter (Aus)

27- https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/kemzeke Thibau Verhofstadt

26-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/rijkevorsel-6 Sterre Vervloet

26-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/rijkevorsel-3 Wout Janssen

26-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/velm-4 Michiel Hillen

26-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/laarne-1 Robbe Mellaerts

25-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/heurne-oudenaarde Elena Debouck

24-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/neerlinter-heide-1 Rutger Wouters

20-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/oosterzele-6 Jonas Volkaert

Jonas Volkaert van het plaatselijke VDM-Trawobo Cycling Team won in Oosterzele voor Stef Rogier, Jérôme Baugnies, ploegmakker Tomas De Neve, David Desmecht en Frederik Van Boven, https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240521_93488894

20-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/lochristi-1 Piotr Havik

De eerste editie van de GP Florian Vermeersch is gewonnen door ex-prof Piotr Havik (29).

Tot een echte spurt kwam het niet meer, Havik haalde het makkelijk voor Rico Van Damme

https://www.directvelo.com/actualite/112977/gp-florian-vermeersch-classement

20-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/kieldrecht-3 Rutger Wouters

Rutger Wouters kende een vruchtbaar pinksterweekend met winst in Arendonk en Kieldrecht. In het Waasland ging Wouters, die aan acht overwinningen zit, Tijl Pauwels, Brent Van Der Eycken, Jado Bleyenbergh en Yannick Van Gils https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240520_96273011

20-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/beselare-zonnebeke-1 Sven Noels

Sven Noels (Wielerteam Decock-Van Eyck-Van Mossel Devos-Capoen) won in Moorsele voor ploegmakker Kobe Vanoverschelde. Jordy Decottignies eindigde derde voor Jani Peiren en John-Ross Clauw https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240520_96199608

20-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/berlare-2 Kenn Simon

Kenn Simon (Carbonbike Giordana By Gen Z) won met lichte voorsprong in Berlare. Kevin Lava regelde de sprint voor de tweede plaats voor Senne Debucke, de Australiër Tom Chester, Yoni De Bock en Bart Pieters. https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240520_96700948

20-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/borsbeek-3 Martina Fidanza(Ital)

19-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/antwerp-port-epic-ladies Lara Gillespie (Ier)

19-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/walhain-saint-paul-5 David Desmecht

19-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/sint-martens-bodegem-4 Jesse Vandenbulcke

19-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/sinaai-1 Ben Squire

19-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/hoge-mauw-arendonk Rutger Wouters

18-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/tervuren Jesse Vandenbulcke

18-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/booischot-3 Dylan Van Impe

18-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/wambeek-ternat-1 Stijn Siemons

18-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/lauwe-2 Elias Van Breussegem

17-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/hoegaarden-meldert David Desmecht

14-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/lommel-lutlommel-1 Vinny Bzdenga

13-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/puivelde-sint-niklaas-4 Niels Vandyck

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240513_96972442

12-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/roeselare-3 Michiel Coppens

12-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/galmaarden Sander Devenijns

11-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/puivelde-sint-niklaas-1 Carrera Coppens

10-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/geraardsbergen-moerbeke Rutger Wouters

10-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/puivelde-sint-niklaas Auke De Buysser

9-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/wilsele-putkapel-2 Elena Debouck

9-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/wodecq Rutger Wouters

9-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/wielsbeke Lance Decabooter

9-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/sint-martens-lierde Michiel Hillen

9-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/oordegem Thibau Verhofstadt

9-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/moerbele-waas nnb

8-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/beveren Rutger Wouters

7-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/aalbeke Daan Stevens

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240508_93078564

6-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/sinaai-waas Jorre Smet

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240506_96406784

5-5 Trofee Maarten Wijnants; Trofee Maarten Wynants Houthalen-Helchteren Rutgers Wouters

5-5 https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-05-05&key=9990 Rutger Wouters

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240505_96355233

5-5 https://www.directvelo.com/actualite/112607/trofee-maarten-wynants-dames-classement

Anniina Ahtosalo (Fin)

https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/trofee-maarten-wynants

Lire la suite : https://www.directvelo.com/actualite/112607/trofee-maarten-wynants-dames-classement

5-5 https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-05-05&key=10095 Christophe VAN CAUWENBERGHE

5-5 http://www12.iclub.be/images/upload/FCWB-563-5909.pdf 1 VAN BREUSSEGEM Elias

5-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/merelbeke-5 Axandre Van Petegem

5-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/walhain-saint-paul-2 Gilles Dockx

5-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/sint-amands Carlo Porco

5-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/otegem-5 Jonas Volkaert

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240505_96343829

5-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/beerse Joren Segers

4-5 Luik-Bastenaken-Luik http://www12.iclub.be/images/upload/FCWB-563-5812.pdf

4-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/assebroek Gil D’heygere

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240505_94667654

1-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/cyclis-classic Anne Knijnenburg

https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/harchies-1

Ebtissam Zayed Ahmed Selectie – Egypte

1-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/merchtem Christophe Van Cauwenberghe

https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/veldegem Gil D’heygere

1-5 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/kortessem Andreas Goeman

28-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/wortegem-petegem-3 Mariana Valadez (Mexcico)

28-4 Affligem; https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/affligem-1 Milan De Meester

27-4 Zele; https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/zele-5 Rico Van Damme

24-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/de-haan Elias Van Breussegem

24-4 Herne; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-04-24&key=9124 Maeve PLOUFFE (Aus)

21-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/beselare-zonnebeke Cédric Defreyne

14-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/begijnendijk-2 Han Devos

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240414_96341089

13-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/burst Milana Ushakova (Oekraïne)

In Burst snelde de amper 17-jarige Oekraïense Milana Ushakova naar de zege.

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240414_96132070

7-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/liedekerke-1 (V) Nora Tveit Noorwegen

7-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/rollegem Lars Van Coppenolle

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240407_96837156

7-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/liedekerke Brem Deman

6-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/zutendaal Jorre Debaele

6-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/laarne Elias Van Breussegem

2-4 Hakendover; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-04-02&key=9249

Daniel Vold (Noor) https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240402_96639486

1-4 https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240402_96639486

1-4 https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240401_96632340

https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-04-01&key=9506

SEGAERT Alec

1-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/moorslede-2

Kenn Simon; https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240401_97070711

1-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/nieuwkerken-waas

Stijn De Bock

1-4 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/retie

Michiel Hillen

Maart

30-3 Volta Limburg https://www.procyclingstats.com/race/volta-nxt-classic/2024/result Timo Kielich

30-3 Volta Limburg (V) https://mijn.knwu.nl/calendar/races/76248

24-3 Wim Hendriks Trofee Koewacht https://mijn.knwu.nl/calendar/events/8512

https://www.pzc.nl/sport-in-zeeland/favoriet-artz-bijt-zich-in-wim-hendriks-trofee-stuk-op-belgisch-blok~aa36b4e1/

https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77474 (V) Vera Tieleman

https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77473 (M) Lars Vanden Heede (B)

24-3 Huijbergen https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77452 Delano Swenne

https://www.bndestem.nl/regiosport/trainen-wedstrijd-rijden-trainen-voor-roosendaals-talent-jasper-haest-is-de-ronde-van-huijbergen-alleen-niet-genoeg~afefdb8c/

23-3 Bruinnisse; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77348 Rico van Damme

https://www.pzc.nl/sport-in-zeeland/zeeuwse-zege-in-kletsnatte-en-koude-ronde-van-bruinisse~a12f053b/

Niet verrassend werd Rico van Damme uit Yerseke de winnaar. De Zeeuwse renner van de Belgische formatie Cibel Cibon won woensdag ook al in het dorp Nechin in de provincie Henegouwen. Striemende regen, straffe wind, onderkoelingsverschijnselen, een valpartij van olympisch kampioen Matthijs Büchli, veel uitvallers en uiteindelijk een Zeeuw – Van Damme – die er met de buit vandoor gaat. De 51ste ronde van Bruinisse gaat de boeken in als heroïsche koers

24-3 https://www.procyclingstats.com/race/olympias-tour/2024

23-3; https://www.omroepzeeland.nl/nieuws/16379397/jonge-belg-vanden-heede-wint-wim-hendriks-trofee

https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77473

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240322_94327813

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240324_92773663

17-3 Rucphen Dorpenomloop; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77671 Johan Dorussen

https://www.bndestem.nl/regiosport/fietsende-elektromonteur-wint-dorpenomloop-rucphen-de-adrenaline-won-het-van-de-angst~a4b74038/

16-3 Oud Vossemeer https://mijn.knwu.nl/calendar/races/81039 Roy Hoogendoorn

Met een overtuigende solo reed prof Roy Hoogendoorn zaterdagmiddag naar de bloemen in de 75ste Ronde van Oud-Vossemeer. De wielrenner uit Boskoop liet vier ronden voor het einde zijn negen medevluchters in de steek. ,,Een mooie opsteker richting Olympia’s Ronde’’, zei de winnaar, die onder anderen de Zeeuwen Rico van Damme en Jurgen Mesu achter zich liet.

https://www.bndestem.nl/tholen/zeeuws-wielerseizoen-opent-met-jubilerende-ronde-in-oud-vossemeer~a713e9da/

https://www.bndestem.nl/tholen/hoogendoorn-wint-75ste-ronde-van-oud-vossemeer-maar-de-verrassing-voorin-komt-uit-zeeland~a42e75d9/

https://sporthive.com/sessions/8664108

16-3 Oud Vossemeer (V) https://sporthive.com/sessions/8664105 Yonna van Dam

10-3 Exloo; https://mijn.knwu.nl/calendar/races/80004 Elmar Abma

https://www.rtvdrenthe.nl/sport/16345938/kasseienomloop-van-exloo-beslist-door-elmar-abma

10-3 Woensdrecht https://mijn.knwu.nl/calendar/races/77449 Roan Konings

De Ronde van Woensdrecht was de aftrap van een nieuw seizoen Brabantse Wal Wielerevents. De lustrumeditie werd gewonnen door Roan Konings. Hij was met een kopgroep van vier op pad en bleek na 80 kilometer koers in de sprint sterker dan Jochem Kerckhaert (tweede), Timo de Jong (derde) en Jens van den Dool (vierde). https://www.bd.nl/brabant/roan-konings-schreeuwt-en-sprint-alle-ellende-van-zich-af-ik-weet-dat-mijn-pa-van-boven-trots-heeft-gekeken~a40026a4/?

BELGIË

30-3 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/wevelgem?rankingType=Result Daan Stevens

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240330_97925083

30-3 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/ottergem-1 (Noor)

ARDEN CHALLENGE

De Noor Kristoffer Skjerping won de slotrit van de Arden Challenge in Libramont.

De Luxemburger Arno Wallenborn wint de vijfdaagse voor Tomas De Neve (VDM-Trawobo Cycling Team),

eindstand; http://www12.iclub.be/images/upload/FCWB-563-5936.pdf 1 53

Arno Wallenborn (Regional Ekipp Lëtzebuerg) remporte le classement général aux points.

Lire la suite : https://www.directvelo.com/actualite/111755/van-rysel-arden-challenge-5-classement

31-3 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/arden-challenge-2024/libramont?rankingType=StageResult

https://www.directvelo.com/actualite/111755/van-rysel-arden-challenge-5-classement

Kristoffer Skjerping

30-3 http://www12.iclub.be/images/upload/FCWB-563-5935.pdf PAQUET Tom *

https://www.directvelo.com/actualite/111733/van-rysel-arden-challenge-4-classement

29-3 http://www12.iclub.be/images/upload/FCWB-563-5934.pdfDE NEVE Thomas

https://www.directvelo.com/actualite/111703/van-rysel-arden-challenge-3-classement

27-3 Etalle https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/arden-challenge-2024/etalle?rankingType=StageResult

29-3 http://www12.iclub.be/images/upload/FCWB-563-5952.pdf DE DECKER Bjorn

28-3 https://www.federationcyclistewalloniebruxelles.be/page3.asp? WALLENBORN Arno

https://www.directvelo.com/actualite/111687/van-rysel-arden-challenge-2-classement

27- 3 http://www12.iclub.be/images/upload/FCWB-563-5929.pdf DESMARETS Julien

Julien Desmarets; https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240327_97175416

https://www.directvelo.com/actualite/111657/van-rysel-arden-challenge-1-classement

24-3 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/meer-hoogstraten-1

Rutger Wouters https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240324_96991968

24-3 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/florennes

Mathias Vanoverberghe

23-3 ; Moorslede-Slypskapelle; https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/moorslede-slypskapelle

Thibau Verhofstadt

23-3 Putte-Beerzel; https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/putte-beerzel

Niel Meulemans

20-3 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/nechin-2 Rico van Damme (N)

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240320_97521825

17-3 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/ooike-1 Britt de Grave

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240317_97050243

17-3 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/mol-sluis-1 Liam Van Bylen

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240317_96995464

17-3 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/budingen-5 Tom Timmermans

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240317_97079956

16-3 Kooigem https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/kooigem-4 Anna Bruneel

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240319_92731688

16-3 Zele; https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/zele-2 Wesley Van Dyck

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240317_94845322

16-3 https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/houtem Cédric Defreyne

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240316_96700626

10-3 Rotselaar; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-03-10&key=9399

Simon Dehairs’https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240310_96220289

10-3; https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/haringe-3 Kobe Vanoverschelde

3-3 Klein Sinaai; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-03-03&key=9372 Scarlett SOUREN

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240303_97365687

3-3 Vollezele; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-03-03&key=9162 Stijn Siemons

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240303_97513706

3-3 Brustem; https://www.nieuwsblad.be/sportwereld/tag/wielrennen/brustem Jarno Bellens

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240303_96970931

Februari

25-2 Opwijk; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen Joshua GIDDINGS (GBR)

De Brit Joshua Griddings was de snelste in Opwijk, voor Zeno Moonen en de Italiaan Andrea

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240225_97325727

25-2 Opwijk; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-02-25&key=9125 Julie STOCKMAN (B)

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240227_92370738

25-2 Staden; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-02-25&key=9146 Kobe VANOVERSCHELDE (B)

Sleidingenaar Kobe Vanoverschelde won in Staden de eerste wedstrijd van de Beker van België.

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240225_96999752

25-2 Tielt-Winge; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-02-25&key=9158 Kristen FAULKNER (USA)

Kristen Faulkner heeft zondag op ronduit indrukwekkende wijze de Omloop van het Hageland op haar naam geschreven

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240225_96918805

25-2 MALDEGEM-KLEIT; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-02-25&key=9374 Kenn SIMON (B)

Solowinst voor Kenn Simon in Kleit

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240225_96499131

25-2 SINT-JORIS-WEERT; https://cycling.vlaanderen/competitie/uitslagen/detail?date=2024-02-25&key=9163 Daan MARIËN (B)

Kempenaar Daan Mariën pakte zondag de zege in de openingswedstrijd van het seizoen in Sint-Joris-Weert.

https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240225_96873262

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *